Son Haberler
Termin sürelerine sadık kalarak müşteri odaklı çalışmak temel politikamızdır. Devam »
Fiyat politikamız, ürün kalitesi liderliğini sürdürerek garantili fiyatlama yapmak, sektördeki... Devam »
Üretim tesisimizde son teknoloji kullanılarak tasarım ekibimizin desteğiyle yüksek ... Devam »
Tehlikeli atığın insan ve çevre sağlığı üzerindeki olumsuz etkisini azaltmak amacıyla atık yönetimi yapmaktayız. Devam »
Profesyonel Çalışma
Rekabetçi Fiyat
Mükemmel Sonuç
Çevre Koruma
            Firmamız 1980 yılında faaliyetine İstanbul Koşuyolu'nda yangın söndürme cihazları ve ekipmanları olarak başlamıştır. Otuz yıllık bir geçmişi olan firmamızın amacı müşteri memnuniyeti ve çevre sağlığına odaklı çalışmak olmuştur. Tüm çalışanların katılımı ile ulusal ve uluslararası yasa ve standartlara uygun mamuller üreterek yıllar boyu faaliyetini sürdürmüştür. Çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle müşterilerimizin sınırsız memnuniyeti doğrultusunda hareket etmek temel politikamızdır.

            Şu an NORD MAKİNA TASARIM tüm yangın söndürme dünyasına dolum, test, montaj ve çeşitli tasarım makinalar üreterek dünya standartlarına uygun çalışmaktadır. Günümüzde, NORD MAKİNA TASARIM geniş ürün yelpazesine sahip dünyadaki az sayıdaki firmalardan biridir ve Yangın Söndürme Sektörü için referans haline gelmiştir.


Biz Kimiz »                                Ne Yapıyoruz »                            Nasıl Yapıyoruz »
Hakkımızda
  • Manual Foam Filler makinasının yeni versiyonu tasarlanıyor! Operatöre kolay ve rahat çalışma imkanı sunan bu yeni model çok yakında satışa sunulacaktır.

  • Yeni makinamız Nord Welder dizayn edilmektedir. Bu yeni makinamız kolay ve hızlı bir şekilde manşonun yangın söndürme cihazına kaynatılmasını sağlamaktadır. Çok yakında bütün teknik detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

  • Yepyeni ve çok özel basınçlandırma tabancamız, Speedy Nitrogen dizayn edildi ve üretildi. Hızlı ve kolay basınçlandırma imkanı sunan bu yeni aksesuarımızın bütün teknik detaylarına ürünler sayfasından ulaşabilirsiniz.

ANA SAYFA      |      HAKKIMIZDA      |      ÜRÜNLER      |      SERTİFİKALAR      |     TESİS PLANLAMA      |      MAKİNA TASARIM      |      İLETİŞİM
© 2012 Nord Makina Tasarım
Nord Makina Tasarım

Bizi Takip Edin...
Facebook

Twitter

Youtube