"Hakkımızda"
Firmamız 1980 yılında faaliyetine İstanbul Koşuyolu'nda yangın söndürme cihazları ve ekipmanları olarak başlamıştır. Otuz yıllık bir geçmişi olan firmamızın amacı müşteri memnuniyeti ve çevre sağlığına odaklı çalışmak olmuştur.

Tüm çalışanların katılımı ile ulusal ve uluslararası yasa ve standartlara uygun mamuller üreterek yıllar boyu faaliyetini sürdürmüştür.

Şu an NORD MAKİNA TASARIM tüm yangın söndürme dünyasına dolum, test, montaj ve çeşitli tasarım makinalar üreterek dünya standartlarına uygun çalışmaktadır.

Günümüzde, NORD MAKİNA TASARIM geniş ürün yelpazesine sahip dünyadaki az sayıdaki firmalardan biridir ve Yangın Söndürme Sektörü için referans haline gelmiştir.

Çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle müşterilerimizin sınırsız memnuniyeti doğrultusunda hareket etmek temel politikamızdır.
Biz Kimiz ?


Ülkemizde yangın söndürme sektörünün ilk firmalarından biri olarak kuruluşumuzdan itibaren seçkin kadromuzla müşteri odaklı strateji izlemeyi, yeni ve kaliteli ürünler geliştirmeyi ilke edindik.

NORD MAKİNA TASARIM olarak yangın söndürme sektöründe çeşitli test, dolum, montaj ve yardımcı makinalar tasarlıyoruz. Tasarımcı ekibimiz, uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla dünya standartlarında çalışmaktayız. Makina ve endüstri mühendislerimizden kurulu bir ekip ve deneyimli ustalarımızla sektördeki ihtiyaca cevap vermekteyiz.

Ne Yaplyoruz ?

NORD MAKİNA TASARIM yangın söndürme sektöründeki mevcut açığı analiz ederek pazara daha hızlı yanıt verebilmek amacıyla kurulmuştur. Firmamız dolum, test ve montaj makinalarının üretimi, satış pazarlama ve ihracat faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, tesis planlaması üzerine yoğunlaşmıştır.

Sektörel bazda makina üretimi gerçekleştiren TÜRKİYE'DE TEK firmayız. Tüm test ve kurutma makinaları oksijen tüpü üretimi yapan firmaların da kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca firmamız yangın söndürme tozu üretim tesisi de kurmaktadır. Standart ürünlerimizin dışında müşterinin ihtiyacına yönelik her türlü makina tasarımı ve tesis planlaması yapabilmekteyiz.
Nasll yaplyoruz ?
Termin sürelerine sadık kalarak müşteri odaklı çalışmak temel politikamızdır.
Kaliteli ve profesyonel çalışma prensibi ile müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz.
Fiyat politikamız, ürün kalitesi liderliğini sürdürerek garantili fiyatlama yapmak, sektördeki en uygun fiyatı en kaliteli ürüne vermektir.

Rekabet etiklerinden ödün vermeden, ürünü en ekonomik koşullarda müşteriye ulaştırarak profesyonel çalışma bilincine sadık kalmaktayız.
Üretim tesisimizde son teknoloji kullanılarak tasarım ekibimizin desteğiyle yüksek kalitede dayanıklı makinalar üretilmektedir.

Tüm ürünlerimiz uluslararası standartlarda ve garantilidir. Makinalarımız bakım ve onarım operasyonuna ihtiyaç duymadan uzun süreli ve kesintisiz üretim imkanı sunmaktadır. Firmamız makina teslimatından sonra her türlü teknik desteği sağlamaktadır
Tehlikeli atığın insan ve çevre sağlığı üzerindeki olumsuz etkisini azaltmak amacıyla atık yönetimi yapmaktayız. Daha yüksek yaşam kalitesi için daha iyi yönetim ile çevreye duyarlı bir firma olma bilincine sahibiz.
PROFESYONEL ÇALIŞMA
REKABETÇİ FİYAT
MÜKEMMEL SONUÇ
ÇEVRE KORUMA
© 2012 Nord Makina Tasarım
Nord Makina Tasarım

Bizi Takip Edin...
Facebook

Twitter

Youtube

ANA SAYFA      |      HAKKIMIZDA      |      ÜRÜNLER      |      SERTİFİKALAR      |     TESİS PLANLAMA      |      MAKİNA TASARIM      |      İLETİŞİM